Polmaratón - SuperHalfs v Berlíne 2025 - ubytovanie a registrácia k pretekom

1x

SUPERHALFS - BERLÍN SUPERHALFS - BERLÍN - POLMARATÓN POLMARATÓN

Balík ubytovania na 2 noci v centre Berlína v 4* hoteli a registrácia na berlínsky polmaratón. Buďte aktívni a zabehnite si začiatkom apríla ďalšie preteky úspešnej série SuperHalfs, tentoraz v hlavnom meste Nemecka.

Půlmaraton Polmaratón | Berlín, Nemecko

- pred pádom Berlínskeho múru bol Berlínsky polmaratón dôležitý vo východnom Nemecku, kde bol najväčším cestným pretekárskym behom roka, zatiaľ čo v západnom Nemecku bol polmaratón len miestnym podujatím

Séria SH6 = Lisabon - Praha - Berlín - Kodaň - Cardiff - Valencia
Séria 6 pretekov začínajúca v roku 2024. Bežci majú na absolvovanie série 60 mesiacov (5 rokov), počnúc dňom, kedy absolvujú svoje prvé preteky. V cieli svojich posledných pretekov získajú SuperMedailu so 6 mestami.

Skončí niekedy séria SuperHalfs?

Nie, séria SuperHalfs sa opakuje každý rok, konkrétne termíny pretekov sa oznamujú len rok vopred. Preteky sa konajú vždy v tých istých týždňoch v roku.

Aký je zoznm a dátumy všetkých pretekov SuperHalfs?

Kodaň - 15.9.2024
Cardiff - 6.10.2024
Valencie - 27.10.2024 Lisabon  - 9.3.2025
Praha - 5.5.2025
Berlin 6.5.2025

Kto sa môže zúčastniť pretekov v Berlíne?

Zúčastniť ss môže každá osoba, ktorá je v dobrom zdravotnom stavu a je schopná prekonať túto vzdialenosť bez pomoci.

Iba pre osoby narodené v roku 2008 a staršie.

Čo se stane, keď sériu dokončím?

Každý bežec, ktorý dokončí sériu, získá SuperMedalu, ktorú si vyzdvihne po dokončení fináleveho preteku. Vaše meno sa objaví taktiež v Sieni slávy.